pH000

pH-- | ništ

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
ph000
I have a dream... Zdroj: FB...
 
aaa
aaa | 29.8.2023 16:50

Na slovensku z takého opisovateľa spravili ministra školstva. Zatiaľ najväčšie dôsledky vyvodil Boris Penis keď na papieriku zahol titul dozadu, že od teraz je len Boris.

Presne to odráža postoj politikov k vzdelaniu a školstvu, na čo by im bolo keď ich všetko naučila ulica.


musimreagovat
musimreagovat | 29.8.2023 17:43

Ak myslíš Gröhlinga, tak ten opísal časť svojej vlastnej bakalárky. V tej dobe to bolo prípustné. Sám ale priznal, že to hodnotu jeho práce znižuje a nebolo to najlepšie riešenie.
Takže nie je fér ho hádzať do jedného vreca s Matovičom, Kollárom a Dankom.


Alt
Alt | 29.8.2023 17:59

Grohling nie ze opisal vlastnu bakalarku, ale v diplomovej praci v bakalarke pokracoval. Poznam vela ludi, ktori malo take diplomovky. Vela skol to umoznovalo.
Inac Grohlinga vobec nemusim, za mna ako minister pre skolstvo a hlavne ziakov nespravil skoro nic - vybavoval covidove testy a nemal zaujem ani o navrat deti do skoly.


Lucy in boots
Lucy in boots | 29.8.2023 18:08

Obávam sa že nakoniec budem voliť stranu ktorej najvačším úspechom je že na Slovensko doviedla a sprevádzala Geissenovcov. Ale...Grohling si ľahko spravil titul v nejakej tlačiarni popri podnikaní so salónmi krásy ako to už býva zvykom u ľudí ktorí potrebujú ohurovať titulmi na kandidátke. Nikdy v oblasti práva nepracoval a pravdepodobne ani pracovať nechcel. Možno zamestnal nejakého šikulu aby mu to napísal, ale neplagiatoroval príliš okato. Sám je súčasťou trendu ktorý znehodnocuje vzdelávanie na dosiahnuté tituly, nie roky praxe, či počet vedeckých publikácii. Grohling je pravdepodobne taký istý pravnik ako Richter, Danko, a celá plejáda JUDr. zo Smeru ktorý v živote nerobili právo.


aaa
aaa | 29.8.2023 18:14

musimreagovat: hej a citácie limit nemali, sem tam ich zabudol označiť. Ospravedlňujem sa za zavádzanie, mal to perfektné.


Nathanael
Nathanael | 30.8.2023 12:05

Ono veľmi záleží od odboru. Tam, kde sa robí aj nejaký výskum, je bakalárka v podstate akýmsi teoreticko-metodologickým úvodom. Ten preklopiť do diplomovky je úplne legitímne, ak to na seba nadväzuje...


musimreagovat
musimreagovat | 30.8.2023 14:06

Nathanel, presne tak, syn je chemik a jeho diplomovka bola pokračovaním bakalárky. Výskum robil od 1.ročníka. Viem, že tam mal aj nejakú zhodu, ale tomu sa nedá úplne vyhnúť.


Nathanael
Nathanael | 31.8.2023 17:35

Musimreagovat: Tak to je dobrý. Máloktorý študent je už v prváku zorientovaný a takto namotivovaný...


Lucy in boots
Lucy in boots | 31.8.2023 18:07

Nechcem Vás sklamať ale problém nebude koľko opísal z bakalárky, ale či tu bakalárku a diplomovku vôbec napísal. Už dávno predtým sa rozmohli firmy zamerané na "spracovanie podkladov" pre diplomovky ktorých služby využívali hlavne zaneprázdnení ľudia študujúci externe. Bolo to tak normalizovane, že ľudia verejne diskutovali kde, lepšie a za koľko. Na nejakom mamaportale sa maminka s vycapenym dieťatkom na profile kto by jej to mohol spraviť. Vraj nemá čas.


musimreagovat
musimreagovat | 31.8.2023 20:48

Asi je dobrý, skončil s červeným diplomom.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader